Kategorie: Wszystkie | Bazylia, Tymianek i Mięta | Om | OmMen | myślaki
RSS
niedziela, 01 stycznia 2017
Odbierz od życia co Twoje

Na Nowy Rok, życzę sobie i Wam, miłości na wszystkich poziomach wszystkiego.

środa, 06 stycznia 2016
Nowy rok
Nowy taki, świeży, inny, nadziejotwórczy itp. Dla mnie też, inny. Tym, którzy tu wracają, mimo to, że ja jestem tu rzadko, wszelkiego tego czego potrzebują życzę. Plus radochy. Radocha fajna jest i zawsze mile widziana. U mnie... ciągle coś się dzieje i to jest tak ciekawe, że nie mam czasu zapisać a potem następny dzień i następny mija... Robię się starsza. Po tych wszystkich latach dziwnych zdarzeń, chorób, ludzi, cenię sobie chwile. Moje. Ze sobą z przyjaciółmi, rodziną, ukochanym psem, muzyką. Chwile tak jak lubię ja. I już nie szukam, nie biegam za niczym, nie jestem zachłanna wrażeń. Wszystko co ważne do mnie przychodzi samo. Kiedyś myślałam, że trzeba dbać, dokładać do pieca, spalać się pokazywać jak mi zależy, udowadniać. Teraz tylko pielęgnuję. Starzeję się i bardzo to lubię :)
niedziela, 02 sierpnia 2015
Cisza i słońce

Za oknem cisza, słoneczko już mocno grzeje w imieniu "afrykańskich upałów", czas odpoczynku. Niedziela.

Ptaszki się kłócą, ale też jakoś tak spokojnie. Wszyscy zdrowi, muzyka ukochana w tle a na talerzyku makaron w kształcie serc, posypany jagodami.

Pełnia szczęścia.

 

piątek, 17 lipca 2015
Zmarnowany czas

Dziś usłyszałam ciekawe zdanie:

" Od 45 lat jestem jej córką, gdyby choć część czasu spędziła na postaraniu się by zaakceptować kim jestem a nie na opłakiwaniu tego kim nie jestem, mogło by być całkiem sympatycznie w dwóch życiorysach"...

Powiedziała bym, że w wielu więcej życiorysach.

Role, schematy, gry, scenariusze przedziwne. Ciekawe, że te proste rozwiązania nie przychodzą nam do głów. Córka nie powiedziała tego matce, choć zawsze chciała i było to ważne.

i urodziło się pytanie czy jesteśmy sobą przez cały czas? Czy to w ogóle możliwe?

 

środa, 15 lipca 2015
Smacznego
Zjedz Świat i niech Ci smakuje a potem... popij dobrym trunkiem, okadź dymem, dotknij. Na zdrowie.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27
Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej pisemnej zgody.